Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O mnie

Gabinet logopedyczno - terapeutyczny powstał w wyniku połączenia mojej pasji, wykształcenia oraz wieloletniego doświadczenia.

Jestem logopedą, oligofrenopedagogiem, nauczycielem matematyki, specjalistą edukacji wczesnoszkolnej oraz arteterapeutą. Przez cały okres swojej pracy zawodowej podnoszę kwalifikacje dokształcając się w różnych formach.

Dlaczego logopedia?

dlatego, że niepowodzenia szkolne wynikają w dużej mierze z zaburzeń mowy, słuchu fonematycznego, trudności w czytaniu i pisaniu.

Dlaczego oligofrenopedagogika?

bo zafascynowała mnie praca z dziećmi z różnymi upośledzeniami, bo zaciekawiło mnie pokonywanie trudności w edukacji dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauce.

Dlaczego matematyka?

ponieważ chcę pokonywać zaburzenia dotyczące dyskalkulii, doprowadzić do tego by dziecko możliwie dobrze radziło sobie samo z matematyką.

Dlaczego edukacja wczesnoszkolna?

bo w tym okresie życia dziecka mamy największe szanse na skorygowanie dysfunkcji, zaburzeń, które maja ogromny wpływ na dalszą edukację oraz rozwój naszych dzieci.

Dlaczego arteterapia?

dlatego, że spotkałam w swojej pracy dzieci nieśmiałe, dzieci nadpobudliwe, dzieci niesprawne, ale i dzieci sprawne, szczęśliwe, kreatywne i twórcze, terapia sztuką wyciszy, pomoże się otworzyć, daje szanse wszystkim.

Zdobyte doświadczenie zawodowe pozwala mi zaproponować kompleksową pomoc logopedyczną, pedagogiczną i terapeutyczną.

Oddając dziecko w moje ręce mają Państwo pewność, że zajęła się nim kompetentna
i doświadczona osoba, o czym przekonują mnie pełne wdzięczności słowa i gesty rodziców dzieci, którym udało mi się pomóc.

Każdy, nawet najmniejszy postęp, dziecka to dla mnie ogromna satysfakcja i powód do wielkiej dumy, a dzięki pełnej współpracy z rodzicami wspólnie osiągamy sukcesy.

mgr Joanna Różycka